Languages : malay | english

AHLI JAWATANKUASA


Ahli Jawatankuasa 
Persatuan Wanita UPM (PERMATA) 
Sesi 2018--2020


 

Penasihat

YBhg. Prof. Datin Paduka Dato' Dr. Aini Ideris, FASc. 
DSIS. DPMK, PSK, KMN
aiini@upm.edu.my

 

 

Presiden

Prof. Madya Dr. Asmawati bt Suhid
asmawati@upm.edu.my
03-8946 8191

 

 

Timbalan Presiden I

Prof. Madya Dr. Rohaya bt Latip
rohayalt@upm.edu.my
03-8947 1777

 

 

Timbalan Presiden II

Puan Ku Fauziah Ku Mahmud
kfauziah@upm.edu.my
03-8946 8663

 

 

Setiausaha Kehormat

Puan Nor Zaimah Pilus
nzp@upm.edu.my
03-8946 1831

 

 

Penolong  
Setiausaha Kehormat

Puan Sazlinah Hasan
sazlinah@upm.edu.my
03-8947 1732

 eena

 

Bendahari Kehormat

Puan Salmi Huwaina Palahuddin
huwaina@upm.edu.my
03-8947 1356

 salmi

 

Penolong 
Bendahari Kehormat

Puan Siti Eshah Othman
seshah@upm.edu.my
03-8946 6234

 siti

 

 

 

Ahli Jawatankuasa

Biro Pendidikan dan Latihan
Puan Nur Haznita Mahmood

nieta@upm.edu.my
03-8947 2329
 

 ita 

Biro Sukan
Dr. Masnida Hussin

masnida@upm.edu.my
03-8947 1433
 

  

Biro Kerohanian dan Kebajikan
Puan Hazlen Saleh

hazlen@upm.edu.my
03-8947 2762  
 

  

Biro Keusahawanan
Puan Noraini Daud

aini_daud@upm.edu.my 
03-8947 1576
 

  

Biro Lawatan dan Sosial
Puan Suhaili Musa

suhaili@upm.edu.my 
03-8946 1293
 

  

Biro Publisiti dan Keahlian
Puan Zainab Abd. Rahman

zainab@upm.edu.my
03 -8947 1672

 

 

Juruaudit

Juruaudit I
Prof. Madya Dr. Hjh.Fatimah Sidi 
fatimah@upm.edu.my

drtim 
 

Juruaudit II
Puan Binti Hajera bt Tahir

hajera@upm.edu.my

hajera 

 



Latest Update : Mon, 01 Jul 2019 (zainab)